..aneb s úsměvem jde všechno líp! :-)

Kniha návštěv

Datum 03.10.2014
Vložil Ivča
Titulek Namaste

Ahojky,

viděla jsem tvoje video na youtubu, moc jsi mě zaujal, tvé povídání bylo velice poutavé a lákavé, určitě cítím, že se astrálnímu mám věnovat, plně jsi mě podpořil, navíc jsi mi moc sympatický jelikož jsi říkal, že vidíš víly, já je cítím, ale zatím je nevidím a plně v ně věřím. děkuju moc za tvá slova a věřím, že tě na tvé cestě životem doprovazí a ochraňují duchovní strážci. pá Ivča (zdravím z Kanady)

Datum 12.08.2012
Vložil Amigo
Titulek breqeqe

...trochu mi to tvoje psani pripomina reportaz z casopisu Nacional Geografic. Treba by tam meli zajem. Poutniku a tulaku po svete je, jak to tak vypada, docela dost, ale ne vsicni dokazi svoje zazitky takhle popsat. Tak drzim palce at se v poradku vratis. Cekaji tu na tebe kamaradi.

Datum 01.07.2012
Vložil yoyo
Titulek on the road

Hi wanderer, you already have a lot of heavy and nice experience. Will you also look to the south of India and Ceylon?

Datum 05.07.2012
Vložil Poutnik
Titulek Re: on the road

I'd love to, but some another day. My trip will end of the end of august and simply I don't have so much time, but who knows what is waiting for us tomorrow. ;-)

Datum 07.07.2012
Vložil yoyo
Titulek Re: Re: on the road

look at this: https://www.novinky.cz/cestovani/270199-nejadrenalinovejsi-zip-line-draha-v-himalajich-nabizi-nejen-vzrusujici-vyhledy.html

Datum 05.06.2012
Vložil yoyo
Titulek on the road

Have you ever visited Dalajlama in Tsuglagkhang house?

Datum 12.06.2012
Vložil Poutnik
Titulek Re: on the road

No but I have a bad luck to meeting him, everythime It's just almost and then I am somewhere else. Next try is in Ladakh, he should be here around half of july, but again I have no idea if I'll be still here. Let's see :-)

Datum 22.06.2012
Vložil yoyo
Titulek Re: Re: on the road

good luck

Datum 18.05.2012
Vložil Martina
Titulek ...konečně ses vydal do světa.. :-))

Ahojky sluníčko, psala jsem si dnes se Sailou, která mi prozradila, že už je z tebe opravdu cestovatel a dala mi odkaz na tuhle stránku. Pročetla jsem jen kousek, ale zdá se, že zažíváš opravdu velká dobrodružství. :-) Já už jsem skoro 3/4 roku na Novém Zélandu a můžu říct, že tady jsou lidi opravdu úžasní (narozdíl od Indie atp. :-)). Vypadá to, že tu zůstaneme trochu déle a tak kdybys byl někde poblíž, zastav se za námi, ráda ti zařídím bydlení a taky práci kdybys potřeboval. ;-) Doufám, že si to opravdu užíváš a měj se moc krásně.. ;-)

Datum 12.05.2012
Vložil Amigo
Titulek breqeqe

breqeqe... to je dost, ze jsi dal o sobe vedet, no a zda se se, ze jsi se nenudil. Z reportaze to ale vypada, ze uz jsi trochu unaveny ani ne tak nekonecnym putovanim, ale spis naturelem lidi, s nimiz se potkavas. Pomerne hodne pises o tom, jak se te (vas) vsude snazi oskubat o penize, ale malo se dozvidame o tom, jakou krajinou prochazis, co tam vidis... Vzdy po precteni hledam pojmenovana mista na googlu, chtelo by to pouzivat i nejake mistni nazvy nebo popisovat vyznamne orientacni body, treba v nekterych mestech jsem na googlu videl moc zajimave mosty pres reku, nebo obrovskou sochu budhy, nejake barevne palace..., no ale hlavne, ze jsi v poradku, poutnikunaceste

 

ॐ Óm mani padmé húm © 2012 - 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode